Artyści

ROZRYWKA – Pracujemy z najlepszymi kabaretami i komikami w Polsce, a także z artystami, którzy dopiero zabłysną na scenie. Od wielu lat organizujemy występy artystów kabaretowych w całym kraju – koncerty biletowane oraz wydarzenia zamknięte, jak imprezy firmowe.

Kabaret Młodych Panów
Cezary Pazura
Kabaret Skeczów Męczących
Igor Kwiatkowski
Neonówka
Czesuaf
Piotr Bałtroczyk
Kabaret Smile
Ewa Błachnio
Nowaki
Mariusz Kałamaga
Jacek Noch
Paranienormalni

MUZYKA – Współpracujemy z całą paletą polskich artystów reprezentujących bardzo różnorodne gatunki muzyczne. Dzięki temu idealnie dobieramy oprawę muzyczną do eventu. Organizujemy koncerty plenerowe, imprezy biletowane oraz zamknięte wydarzenia firmowe z najlepszymi artystami w Polsce.

Kamil Bednarek
Grzegorz Hyży
Ania Wyszkoni
Paweł Domagała
GrubSon
Gromee
Feel
Sławomir
Lady Pank
Kasia Kowalska
Małgorzata Ostrowska
Piotr Cugowski

SHOWBIZNES – zwieńczeniem świetnie zorganizowanego wydarzenia – koncertu, gali lub konferencji branżowej – jest porywający i interesujący prowadzący, który pełni rolę gospodarza sceny. Współpracujemyz najważniejszymi i najbardziej doświadczonymi nazwiskami w showbusinessie, dzięki czemu gwarantujemy prowadzących i konferanserów z najwyższej półki.

Krzysztof Ibisz
Agnieszka Hyży
Maciej Dowbor
Maciej Rock
Tomasz Kammel
Paulina Sykut-Jeżyna
Rezi
Maciej Kurzajewski
Krzysztof Respondek
Irek Bieleninik
Adam Giza

SPORT – marzy ci się wydarzenie z udziałem Twojego ulubionego sportowca? Nic prostszego, posiadamy oferty najpopularniejszych sportowców w kraju.

Ewa Chodakowska
Jerzy Dudek
Cezary Trybański
Qczaj