O Agencji

STAR MANAGER

Współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi stacjami telewizyjnymi w Polsce, a także zajmuje się organizacją wielkich biletowanych imprez masowych oraz wszelkich eventów komercyjnych.

Współpracowaliśmy z najlepszymi

4 filary dobrego eventu
Kompleksowa organizacja wydarzeń

Agencja działająca kompleksowo

Eventem zajmujemy się od A do Z – organizujemy zaplecze, logistykę, technikę, promocję, pracujemy z artystą, załatwiamy wszystkie dokumenty potrzebne, by wydarzenie odbyło się zgodnie z planem – działamy kompleksowo.

Idealne miejsce wydarzenia

Dysponujemy doświadczeniem w współpracy lub kontaktami z większością obiektów eventowych w Polsce. Dobieramy idealną lokalizację i oprawę do eventu – każde wydarzenie ma swój oryginalny klimat i zadaniem organizatora jest go uwypuklić – poprzez dobór lokacji i oprawy.

Gwiazda wybrana dla Ciebie

W swoim portfolio mamy współpracę lub kontakty z większością najważniejszych gwiazd branży muzycznej i kabaretowej oraz showbiznesu. Znajdziemy idealnego prowadzącego lub artystę dla Twojego wydarzenia!

Zaopiekowani i szczęśliwi goście

Nie interesuje nas jedynie scena i backstage. Równie wiele uwagi poświęcamy widzom i gościom naszych wydarzeń. Planuje rozkład sali, dbamy o catering i dodatkowe atrakcje dla VIP. Wiele uwagi poświęcamy komunikacji z uczestnikami eventów – każdy jest dla nas ważny.

Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

Kilkunastoletnia współpraca przy organizacji największego festiwalu kabaretowego w Polsce

Kabaret
Młodych
Panów

Organizacja tysięcy koncertów w Polsce i za granicą.
Ponad 10 letni management.

GrubSon

M.in 30 urodziny GrubSona

KABAryjTON

Cykliczne wydarzenie z udziałem kilkutysięcznej widowni.

Kabaretowy
Dzień
Kobiet

Magiczny Dzień Kobiet w Spodku.

Legendarny Kosmiczny Mecz

Gramy dla WOŚP!

Czesław Śpiewa

Klub Energetyka pękał w szwach