fbpx
O Agencji

STAR MANAGER

Współpracujemy z największymi gwiazdami kabaretu, muzyki, sportu i showbiznesu oraz ze wszystkimi najważniejszymi stacjami telewizyjnymi w Polsce. Zajmujemy się organizacją biletowanych imprez masowych oraz wszelkich eventów komercyjnych czy firmowych. Opiekujemy się artystami. Tworzymy profesjonalne realizacje multimedialne, w związku z tym odpowiadamy również za content i komunikację – od pomysłu do efektu.

Współpracujemy z najlepszymi

4 filary dobrego eventu

Agencja działająca kompleksowo

Eventem zajmujemy się od A do Z – organizujemy zaplecze, logistykę, technikę, promocję, pracujemy z artystą, załatwiamy wszystkie dokumenty potrzebne, by wydarzenie odbyło się zgodnie z planem i z prawem.

Idealne miejsce wydarzenia

Mamy doświadczenie we współpracy z większością obiektów eventowych w Polsce. Każde wydarzenie powinno mieć swój oryginalny klimat. My to rozumiemy i staramy się uwypuklać charakter imprezy poprzez dobór lokacji i oprawy.

Gwiazda wybrana dla Ciebie

Znajdziemy idealnego artystę dla Twojego wydarzenia! Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z większością najważniejszych gwiazd branży muzycznej i kabaretowej oraz showbiznesu.

Zaopiekowani i szczęśliwi goście

Każdy uczestnik wydarzenia jest dla nas ważny. Dlatego, poza sceną i backstagem, równie skrupulatnie zajmujemy się planowaniem rozkładu sali, doborem cateringu, atrakcjami dla VIP-ów oraz komunikacją w social media.

Zespół

Aby móc pracować z największymi gwiazdami, sami musimy być najlepszymi specjalistami! W kilkuosobowym składzie łączymy wszystkie kompetencje potrzebne do opieki artystycznej i realizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń.

CEO

Piotr Sobik

+48 695618773
piotr@starmanager.pl

Project Manager

Joanna Laska

+48 733185133
asia@starmanager.pl

Project Manager

Małgorzata
Morcinek-Zniszczoł

+48 882158882
info@starmanager.pl

Realizacje Multimedialne

Paweł Brzezina

+48 733185135
multimedia@starmanager.pl

Booking & Tour Manager

Paweł Gniwecki

+48 513607032
czesuaf@starmanager.pl

Project Manager

Michael Olek

+49 (0)17631343044
michaelolek@starmanager.de

Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

Tysiące koncertów
Kabaretu Młodych Panów
w Polsce i za granicą

30. urodziny Grubsona

KABAryjTON
Kabaretowy
Dzień
Kobiet

Legendarny Kosmiczny Mecz

Koncert Czesław Śpiewa