O Agencji

STAR MANAGER

Współpracujemy z największymi gwiazdami kabaretu, muzyki, sportu
i showbiznesu oraz ze wszystkimi najważniejszymi stacjami telewizyjnymi w Polsce. Zajmujemy się organizacją biletowanych imprez masowych oraz wszelkich eventów komercyjnych. Opiekujemy się artystami. Tworzymy profesjonalne realizacje multimedialne. Odpowiadamy za content i komunikację – od pomysłu do efektu.

Współpracujemy z najlepszymi

4 filary dobrego eventu

Agencja działająca kompleksowo

Eventem zajmujemy się od A do Z – organizujemy zaplecze, logistykę, technikę, promocję, pracujemy z artystą, załatwiamy wszystkie dokumenty potrzebne, by wydarzenie odbyło się zgodnie z planem i z prawem.

Idealne miejsce wydarzenia

Mamy doświadczenie we współpracy z większością obiektów eventowych w Polsce. Każde wydarzenie powinno mieć swój oryginalny klimat. My to rozumiemy i staramy się uwypuklać charakter imprezy poprzez dobór lokacji i oprawy.

Gwiazda wybrana dla Ciebie

Znajdziemy idealnego artystę dla Twojego wydarzenia! Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z większością najważniejszych gwiazd branży muzycznej i kabaretowej oraz showbiznesu.

Zaopiekowani i szczęśliwi goście

Każdy uczestnik wydarzenia jest dla nas ważny. Dlatego, poza sceną i backstagem, równie skrupulatnie zajmujemy się planowaniem rozkładu sali, doborem cateringu, atrakcjami dla VIP-ów oraz komunikacją w social media.

Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

Tysiące koncertów
Kabaretu Młodych Panów
w Polsce i za granicą

30. urodziny Grubsona

KABAryjTON
Kabaretowy
Dzień
Kobiet

Legendarny Kosmiczny Mecz

Koncert Czesław Śpiewa