fbpx

Usługi dodatkowe

Usługa lektorska

Zapomnij o bankach głosów wykorzystywanych w reklamach i prezentacjach! Dobierzemy rodzaj lektoringu dedykowany Twoim potrzebom. Jeśli zajdzie taka trzeba – zaprosimy „znany głos”.

Szkolenie ze sztuki autoprezentacji

Chyba nie ma człowieka, który nie odczuwałby tremy przed wystąpieniem publicznym. Nasi eksperci dopasują system autoprezentacji do Twojego stanowiska, branży i potencjalnych oczekiwań partnerów biznesowych.

Aftermovie z backstage

Relacja live może zyskać „drugie życie”, jeśli przygotowania do niej będą dyskretnie rejestrowane z zaplecza działań, a na koniec dnia – zmontowane w ocieplający wizerunek Twojej firmy – krótki film.

Mini sesja zdjęciowa lub fotorelacja z backstage

Jedna, dobra fotografia, może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlatego warto czasem stanąć przed obiektywem zawodowca lub wpuścić go na backstage eventu, aby zobaczyć pewne rzeczy w dosłownie innym świetle.

Opracowanie prezentacji

Zaprojektujemy prezentację multimedialną na podstawie Twojego konspektu. Tło i animacje zgodne z identyfikacją marki, hiperłącza, przyciski akcji, obiekty graficzne, dźwiękowe, filmowe… zostaw to nam!

Catering, make-up, stylizacja

Odpowiedni makijaż i korzystna fryzura wpływa nie tylko na wizerunek, ale także na pewność siebie. Pracujemy z najlepszymi! A ponieważ nie samą pracą człowiek żyje – zapewnimy catering zgodny z preferencjami zespołu.

Konsultacja ze stylistą gwiazd

Choć przysłowie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest stare jak świat, to jednak stale aktualne. Nie wolno zapominać, że dobry wygląd to połowa sukcesu w komunikacji z ludźmi. Pracujemy ze stylistką gwiazd, która udzieli ci porad.